Chybová zpráva

  • Notice: Undefined offset: 2 ve funkci soundcloudfield_field_formatter_view() (řádek: 412 v souboru /hosting/www/navecnosti.cz/www/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci soundcloudfield_field_formatter_view() (řádek: 427 v souboru /hosting/www/navecnosti.cz/www/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci soundcloudfield_field_formatter_view() (řádek: 428 v souboru /hosting/www/navecnosti.cz/www/sites/all/modules/soundcloudfield/soundcloudfield.module).

Náš program

Hospůdka Na Věčnosti
http://www.navecnosti.cz
Velká Mikulášská 11 669 02, Znojmo
So3.10.20201900

ROCK ALTERNATIVE

Hospůdka Na Věčnosti
http://www.navecnosti.cz
Velká Mikulášská 11 669 02, Znojmo
9.10.20202030

rock alternative garage dark pop

ALEX JØNSSON TRIO / DK

Pátek 9.11.2018 20:30

ALEX JØNSSON TRIO / DK

Působivých sedm nominací na dánské hudební ceny má za sebou dánský kytarista Alex Jønsson. Uznávaný kytarista a jeho trio vystupuje s novým programem z alba "Heart of Gold" Společně s Jensem Mikkelem Madsenem na kontrabas a Andreasem Skambym na bicí vytváří Jønsson intimní hudební vesmír, který se snadno poslouchá –  s atmosférickými kompozicemi, volnými plochami a kolektivní improvizací. Od vydání svého debutového alba "Spy On Your Friends" v roce 2015 trio pravidelně cestovalo po celém Dánsku a severských i pobaltských zemích a zanechalo hluboký dojem jak u posluchačů, tak u hudební kritiky doma i v zahraničí. Kapela byla aktuálně vybrána pro reprezentaci Dánska na akci 'Young Nordic Jazz Comets“ (Mladé skandinávské jazzové komety), jež se uskuteční v Berlíně na podzim 2017. Hudba tria má kořeny ve skandinávském jazzovém soundu, plném melancholie z otevřeného a jen řídce osídleného prostoru.

Událost na sítích: