Fotovzpomínky

VLADIVOJNA LA CHIA TRIO

Sobota 9.11.2019 20:30

VLADIVOJNA LA CHIA TRIO

Zpěvačka a skladatelka Vladivojna La Chia počátkem roku 2017 obrodila svou doprovodnou kapelu, přizvala bubeníka Luboše Pavlíka a pod názvem VLADIVOJNA LA CHIA & 4TRIO absolvovala řadu jednotlivých klubových a festivalových vystoupení a zejména pak úspěšné turné 8 hlav šílenství (podzim 2017, jaro 2018). Vladivojna tak opět potvrdila svůj svérázný přístup k tvorbě a koncertování. K písním (které složila jak pro svá sólová alba, tak pro film a divadlo) na pódiu přistupuje nekompromisně a zároveň velmi pestře. Se svým 4Triem hraje dynamickou nadžánrovou hudbu, ve které se snoubí křehká intimita s temperamentem a místy až brutální divokostí. To vše za doprovodu akustických nástrojů.
Po celou dobu své existence (12 let) je kapela otevřená nečekaným dobrodružstvím na pódiu a velmi ráda se pouští do odvážných improvizací od opery, fada, rapu až po zběsilý punk. Občas Vladivojna pro zpestření vytáhne svého oblíbeného humra nebo trombonku a to se pak dějí věci…
Vladivojna tentokrát vystoupí v doprovodu kytaristy Petra Uviry a bubeníka Luboše Pavlíka. Repertoár tvoří průřez ze starší i nejnovější tvorby. Tzn. průřez sólovými alby, písně z filmů a divadelních představení, písně z repertoáru metalového Vladivojska v akustickém hávu a zhudebněné básně Anny Barkovové z recitálu 8 hlav šílenství, to vše zpestřeno nějakou tou Vladibajkou či improvizací na humra. 

Událost na sítích: